Jeśli chcesz zarabiać 10, 15, 30 tysięcy…

Skopiuj Moje Strategie i Osiągnij Wolność Finansową Jak Ja i Dziesiątki Moich Studentów…

Bez marki osobistej, bez wciskania znajomym produktów i poświęcając 1-2 godziny dziennie…

⬇ Sprawdź Video ⬇

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Wiedza, którą tu zdobędziesz, wdrożona zwróci Ci koszt kursu NATYCHMIAST!

OPINIE

Co mówią kursanci?

STRUKTURA KURSU

W pierwszym module dowiesz się jak myślą osoby, które zarabiają w Afiiliacji najwięcej, jak usunąć swoje negatywne skojarzenia z pieniędzmi, które najczęściej wynosimy z dzieciństwa i jak przestawić sobie myślenie, aby zarabianie pieniędzy było dla Ciebie przyjemne. 

W module drugim przejdziemy przez rejestrację w sieci afiliacyjnej, zdobędziesz absolutnie podstawową wiedzę i dowiesz się, jak zarobić swoje pierwsze pieniądze online (Ty już masz to za sobą). Poznasz też najczęstsze błędy początkujących i dowiesz się jak ich nie popełniać.

Dowiesz się jak skopiować mój system zarabiania, aby Twoje działania były ultra skuteczne. Otrzymasz też praktyczną wiedzę marketingową,
Z którą będziesz nie do zatrzymania.

W tym module dowiesz się jak przełożyć ruch na wnioski, a wnioski na kasę. Opowiem Ci jak wygenerowałem 657 wniosków w miesiąc.

Ten moduł poświęcony jest przyspieszonej budowie Twojej marki osobistej. Pokażę Ci jak otoczyć się potencjalnymi klientami, wykorzystując swój profil na Facebooku.

Tutaj pokażę Ci jak rozmawiać z ludźmi, aby sami sprzedawali sobie swój produkt. Odkryjesz jak bez naciskania na sprzedaż, generuję kilka razy więcej wniosków, niż inne osoby w branży. Będziesz mógł skopiować moje skrypty.

Dowiesz się, jak budować zaangażowaną społeczność, która przynosi Ci pieniądze prosto do portfela. Pokażę Ci, że wcale nie musi być duża, żeby była miarodajna.

Jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym, aby wszystko było legalnie i bez poświęcania temu kilku godzin tygodniowo. Otrzymasz gotowce.

W tym module otrzymasz certyfikat ukończenia, który będziesz mógł przypiąć sobie na profilu. Pierwsze wrażenie jest kluczowe, a dzięki temu nowe osoby od razu będą widzieć, że jesteś ekspertem.

To moduł-niespodzianka, który udostępniam osobom z wynikami.
Jest to turbo dawka wiedzy, z którą wejdziesz na kolejny level zarobków zanim się obejrzysz.

DOŁĄCZAJĄC TERAZ, OTRZYMUJESZ TAKŻE MASĘ BONUSÓW O WARTOŚCI 5061 ZŁ

BONUS #1 (WARTOŚĆ 297 ZŁ)

Dziennik Afiliacyjny Eksperta Afiliacji

Genialne narzędzie, które pomoże Ci rozwijać się szybciej i osiągnąć długotrwały sukces poprzez śledzenie codziennej efektywności w 4 obszarach:

– Organizacja – dzięki której nie tracisz czasu

– Motywacja wewnętrzna – która daje Ci energię do działania

– Kontrola budżetu – pozwala stworzyć rezerwę finansową i przestać martwić się brakiem pieniędzy

– Analiza – Wskaże Ci obszary, w których możesz się jeszcze poprawić

BONUS #2 (WARTOŚĆ 1000 ZŁ)

MEGA RABAT na dokumenty prawne dla Twojego biznesu afiliacyjnego

Abyś mógł legalnie zarabiać pieniądze w Internecie będziesz potrzebować dokumentów prawnych na swoją stronę jak chociażby Polityka Prywatności i Cookies. Problem w tym, że takie dokumenty od prawnika są mega drogie, a rozkręcając swój biznes online liczysz każdą złotówkę 5 razy zanim ją wydasz. 

Dlatego chcąc odciążyć Cię od wydawania horrendalnych sum załatwiłem Ci MEGA RABAT na dokumenty prawne pod biznes afiliacyjny (oszczędzasz ponad 1000 zł)

BONUS #3 (WARTOŚĆ 99 ZŁ)

Biblioteka Eksperta

Gdy zaczynasz rozwijać swój biznes, równocześnie odczuwasz usilną potrzebę własnego samorozwoju. Książek rozwojowych, biznesowych czy sprzedażowych są tysiące i trudno się połapać, które wybrać.

Dlatego w Akademii Afiliacyjnej znajdziesz listę książek, które pomogły mi rozwinąć siebie oraz swój biznes i które rekomenduję.

BONUS #4 (WARTOŚĆ 17 ZŁ)

Silikonowe opaski na rękę z logo Ekspert Afiliacji oraz #CIŚNIEMY!

Otrzymasz ode mnie 2 wyjątkowe gadżety – silikonowe opaski na rękę z logo Ekspert Afiliacji oraz #CIŚNIEMY!

Gadżety w kursie Akademia Afiliacyjna

BONUS #5 (WARTOŚĆ 197 ZŁ)

Plik CRM do zarządzania Twoim biznesem afiliacyjnym

Moje 5-letnie doświadczenie biznesowe nauczyło mnie jednej ważnej zasady, która brzmi “Ufaj, ale SPRAWDZAJ.”

Plik CRM pozwoli Ci kontrolować Twój biznes afiliacyjny tak, by nigdy nie tracić na konwersji i rozliczeniach.

BONUS #6 (WARTOŚĆ 399 ZŁ)

Konsultacje grupowe na ZOOM

Dzięki konsultacjom na ZOOM możesz na żywo zadać mi dowolne pytanie dotyczące naszego biznesu i działania. Podczas ZOOMÓW opowiadam o nowościach z branży i daję tipy i wskazówki co do działań, które w danym momencie konwertują najlepiej.

Dodatkowo możesz skorzystać z doświadczeń innych uczestników, którzy nierzadko działają ze mną już od 5 lat.

DODATKOWO!

Wszystkie spotkania nagrywamy i zamieszczamy na platformie Akademii Afiliacyjnej, dlatego jeśli coś Ci wypadnie, zawsze możesz obejrzeć powtórkę.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Wartością dodaną spotkań na ZOOM jest szerokopojęta integracja naszej Społeczności, a co za tym idzie, budowanie relacji.

BONUS #7 (WARTOŚĆ 399 ZŁ)

Top 10 Produktów do Polecania

Zebrałem w jedno miejsce produkty z najwyższą marżą oraz największym popytem, abyś mógł wykorzystać je w swoich działaniach.

BONUS #8 (WARTOŚĆ 299 ZŁ)

Top 13 narzędzi Eksperta Afiliacji

Czyli mistrzowska wyprawka, która zaoszczędzi Ci setki godzin rocznie.

BONUS #9 (WARTOŚĆ 800 ZŁ)

Szablony maili do autorespondera od copywritera

Gotowe do użycia szablony tekstów, które momentalnie wywołają w Twoim odbiorcy ekscytacje. Twoje maile zaczną działać na psychikę czytelnika tak,
Że sam sobie sprzeda Twój produkt.

BONUS #10 (WARTOŚĆ 997 ZŁ)

Szablon skutecznej strony WWW

Szablon strony WWW, który możesz użyć, aby stworzyć ultra-konwertujące strony dla polecanych przez Ciebie produktów.

BONUS #11 (WARTOŚĆ 1097 ZŁ)

Lejek do promowania produktów z wysoką marżą

Kosmicznie skuteczny lejek do promowania produktów z wysoką marżą.
Dzięki niemu będziesz rzucał ludziom oferty, które GŁUPIO jest odrzucić.

Certyfikat ukończenia kursu (bezcenny)

CZY TEN KURS CI POMOŻE?

Kurs stworzyłem na bazie mojego 5-letniego doświadczenia w Afiliacji, podczas których wydałem dziesiątki tysięcy złotych na testowanie co w tym biznesie działa, a co nie. A zatem zyskujesz extra 5 lat swojego życia i blisko 90 tys. pln!

Kurs pozwoli Ci uniknąć kosztownych błędów, które ja zdążyłem już popełnić. Wyciągnąłem z nich wnioski i znalazłem rozwiązanie problemów, żebyś Ty mógł teraz na tym skorzystać.

Kurs stworzyłem dla Ciebie, w oparciu o Twoje potrzeby, tak byś w jak najkrótszym czasie osiągnął swoje zamierzone cele.

Kurs stworzyłem tak, byś zrozumiał mechanizm regularnego zarabiania dobrych pieniędzy na Afiliacji, dzień w dzień, miesiąc w miesiąc i rok w rok. W kursie pokazuję Ci krok po kroku drogę od pierwszej zarobionej stówy do regularnych 5-cyfrowych zarobków nawet jeśli nie masz doświadczenia w Afiliacji.

OD KOGO BĘDZIESZ SIĘ UCZYŁ?

Łukasz Cichocki

Założyciel Akademii Afiliacyjnej oraz twórca Projektu Ekspert Afiliacji.

Pełni opiekę mentorską w odnoszących spektakularne sukcesy biznesach online.

Pomaga osobom początkującym osiągać wolność finansową dzięki Afiliacji. Specjalista od marketingu, Afiliacji i personal brandingu.

Nr 1 wśród wszystkich TOP wydawców programów partnerskich w Polsce.

Łukasz Cichocki akademia afiliacyjna
Najlepszy afiliant programu money 2 money
PODSUMOWUJĄC

Oto co otrzymujesz

Jak widzisz, wartość całego zestawu, który otrzymujesz, wynosi 13 762 zł. W skład tego zestawu wchodzi ponad 100 nagrań wideo, bonusy i gotowe narzędzia, które możesz natychmiast wykorzystać do zarabiania na afiliacji.

Po długiej naradzie z moją księgową udało nam się znacznie obniżyć cenę, więc teraz nie zapłacisz nawet połowy z pierwotnej wartości.

Niemniej jednak, musisz się pospieszyć, ponieważ politycy często zmieniają przepisy podatkowe, w związku z czym nie wiem, jak długo moja księgowa pozwoli mi na takie rozdawnictwo pół darmo.

Jednakże, mam dobrą wiadomość dla Ciebie - moja księgowa zgodziła się, że obniżymy cenę do 3497 zł!

Dostęp do Akademii Afiliacyjnej masz na całe życie, zatem uśredniając długość życia do 75 lat, Twoja inwestycja w ten kurs może wynieść zaledwie marne kilka groszy dziennie!

To są śmieszne pieniądze w porównaniu z potencjalnymi zyskami, jakie możesz osiągnąć dzięki zdobytym narzędziom i wiedzy. Moi kursanci już w pierwszym miesiącu po dołączeniu do Akademii Afiliacyjnej zarabiają nawet 30 tys. zł!

Dołącz do Akademii Afiliacyjnej

Dlatego, jeśli chcesz skorzystać z tej okazji, musisz działać już dziś! Otrzymasz dożywotni dostęp do Akademii Afiliacyjnej, wraz ze wszystkimi bonusami i gotowymi narzędziami, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w afiliacji.

Pamiętaj, że jutro może być już za późno, a cena może powrócić do standardowej wartości.

Nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji!

A ponadto..

MASZ 100% GWARANCJI EFEKTU!

Chroni Cię moja 100% gwarancja efektu.

Jestem przekonany, że będziesz zadowolony z zakupu i wiedza, którą otrzymasz w Akademii Afiliacyjnej, otworzy przed Tobą nowe możliwości i umożliwi osiągnięcie atrakcyjnych zarobków.

Jeśli mimo podjętych kroków, nie otrzymasz oczekiwanych wyników, nie martw się!

Skontaktuj się ze mną, a przeprowadzę audyt i przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną listę działań, które pozwolą Ci osiągnąć pożądany efekt!

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA LUB PŁATNOŚCI MIESIĘCZNE - DOSTĘP DOŻYWOTNI
Kurs zarabiania na afiliacji Akademia Afiliacyjna

VIP

1497 zł

Kurs zarabiania na afiliacji Akademia Afiliacyjna

PREMIUM

1297 zł

Kurs zarabiania na afiliacji Akademia Afiliacyjna

BASIC

697 zł

Wolisz płatności miesięczne?

OFERTA LIMITOWANA!